Teraz jest 22 gru 2014, o 11:33

Sponsor 

Regulamin działu

Aby usprawnić przeglądanie tematów i uzyskać szybką odpowiedź, tytułuj temat:

[Exx][Nazwa tematu]

Tematy wprowadzające bałagan na forum będą usuwane przez Moderatorów

Układ wydechowy E36 320 
Autor Wiadomość
Post Układ wydechowy E36 320
Witam.
Mam do wymiany tłumik końcowy i nie niespecjalnie jest w czym wybierać. Szukałem tłumika (ciężko to nazwać) o lekko sportowym zacięciu, niestety te co są oferowane przez różne firmy czy chociaż te wystawione na allegro to w większości tłumiki uniwersalne, które jak już się zorientowałem są dość głośne a czasem bardzo głośne co mi nie pasuje a dodatkowo montaż wiąrze się najczęściej przerabianiem uchwytów i rury dolotowej. Byłem również w renomowanej firmie zajmującej się układami wydechowymi, to jak zaśpiewali mi cenę za sam tłumik to szkoda gadać.
Pytanie jest takie czy możecie mi coś polecić, firmę, miejsce gdzie kupić, a najlepiej gdzie taki tłumik by można było kupić i od razu zamontować.

8 sty 2010, o 14:00
Post Re: Układ wydechowy E36 320
Dzięki za szybką odpowiedź. Co do kwoty to 300 zł to nie powinno być problemu ale już kwota 500 zł to jak dla mnie delikatna przesada. Co do ultera to trochę szukałem po forach dotyczących tłumików i niestety za dobrze tych tłumikach sie nie wypowiadali niestety. Chodziło o to głównie że są głośne :zalamany: No ale skoro twierdzisz że wręcz przeciwnie to w takim razie będę musiał tą sytuacje jeszcze przemyśleć, a może jeśli byś miał chwile to bym do ciebie podjechał i luknął jak u ciebie chodzi.

8 sty 2010, o 21:37
Czemu nie jak będę miał chwile to postaram się wpaść. Powiedz mi tylko co się tam takiego będzie odbywało na tym SPOT.

8 sty 2010, o 22:19
Witam
Każda niedziela , gdzie : giełda samochodowa -słomczyn , w alejkach koncowych od strony toru , ma typ stoisko z samymi tylko i wyłącznie tłumikami , bardzo dobrze dobiera i w dobrych pieniądzach ma te tłumiczki

1 kwi 2010, o 09:01